O nás

Elektronické cigarety boli vyvinuté, aby pomáhali človeku, Aby chránili nielen samotného fajčiara, ale hlavne aj jeho okolie. Každý vie čo je to pasívne fajčenie a aký neblahý vplyv má nie tak na fajčiara, ale práve na okolie.

Pri myšlienke priniesť na slovenský trh nás zaujala práve táto myšlienka, nakoľko my, ako majitelia sme nefajčiari, ale máme jednak veľa známych, ktorí sú silnými fajčiarmi a jednak veľa z radov našich zamestnancov sú fajčiarmi.

Sám priam nenávidím ohorky cigariet po zemi, na balkónoch, keď sused vyhodí ohorok z vyššieho poschodia a pristane na mojom balkóne.

O elektronických cigaretách sa napísalo veľa, ale jedna vec je istá, a to nám dáte určite za pravdu, že sú šetrné k okoliu a neexistuje pasívne fajčenie.

A to v akej miere pomáhajú fajčiarovi, to musí povedať každý jeden fajčiar sám za seba, či a koľko mu ušetria peňazí a a či sa mu lepšie dýcha príp.v akej miere prestal ranný kašeľ.

Značka MASSELER je na trhu od roku 2007. Zaoberáme sa práve takýmito výnimočnými produktami, ktoré zlepšujú zdravie a tým pádom aj kvalitu života človeka.

Sme lídrom v oblasti elektronických cigariet, ktorým sa venujeme od roku 2010. Stáli sme pri zrode elektronických cigariet na Slovensku.

Neustále sledujeme vývoj a prinášame to najlepšie aj na slovenský trh. 

Komunikujeme s odborníkmi a výrobcami elektronických cigariet v zahraničí, ktorí sú zároveň našimi dlhodobými obchodnými partnermi.
Naša odborná obsluha má niekoľkoročné skúsenosti a pozná dôkladne celý vývoj elektronických cigariet.

Nájdete nás na našej prevádzke v HM TESCO, Trolejbusová 1 v Košiciach, 362 dní v roku a 7 dní v týždni.

Potrebujete poradiť? Ozvite sa nám, radi Vám pomôžeme.​

Poznámka: Položky označené červenou hviezdičkou (*) sú povinné.