V špecializovanej predajni sú pre Vás pripravené e-liquidy týchto značiek:

E-liquidy (náplne) značky LIQUA 

patria medzi kvalitné výrobky overenej značky z celosvetovou pôsobnosťou. Vyznačujú sa veľmi výbornou chuťou a sú zárukou nemennosti chute pri každej jednej výrobe.

Stáva sa, že nekvalitný výrobcovia dodáajú pri každej dodávke tovaru rôzne príchute.

  • Sú zložené z prvotriednych ingrediencií a vďaka tomu spĺňajú tie najprísnejšie normy, ako je napr. USP a certifikáty SGS a RoHS.
  • Sú šetrné k atomizérom elektronických cigariet a prispievajú tak k ich dlhšej životnosti.

Každá príchuť je od 20.5.2016 dostupná len v 10ml balení v 4 stupňoch podľa množstva nikotínu: 0mg, 3mg, 6mg, 12mg, 18mg.

E-liquidy DEKANG - zážitok chutí a nový dizajn

Predstavujeme Vám veľmi populárnu radu e-liquidov Dekang, ktorá má nový dizajn.

Na obaloch je zákonom predepísané označenie, zloženie, návod a fľaštička je zatavená do fólie, aby mal zákazník istotu, že s ňou nebolo od výroby manipulované.

Na oficiálních stránkách výrobcu sa môžete oboznámiť s balením produktov Dekang, ako rozpoznať  originál od kópie.

E-liquidy Dekang sú vyrobené vo veľmi prísnych hygienických podmenkach. Priestory, kde sa liquidy plnia sú odizolované a prístup do nich nie je možný bez špeciálneho oblečenia.

e-liquid DEKANG HIGH VG

Rada e-liquidov DEKANG HIGH VG je vhodná hlavne pre elektronické cigarety s nízkym odporom, alebo pre gripy so silným výkonom.

Je hustý, v pomere VG/PG 70:30, čím sa obmedzí akékoľvek zatekanie. Dodáva s obsahom nikotínu 0, 1.5, 3 a 6mg nakoľko silné gripy spôsobujú výraznú intenzitu nikotínu.

E-liquidy ELECTRA - český výrobca

Ecoliquid s.r.o. je česká spoločnosť založená v roku 2010 v Prahe.

Hlavnou náplňou práce tejto spoločnosti je výskum, vývoj a následná výroba a distribúcia náplní do elektronických cigariet tzv. e-liquidov.

Hlavnými značkami firmy Ecoliquid s.r.o., ktorá sa už stihla uchytiť na tuzemskom aj medzinárodnom trhu, sú Ecoliquid a Electra.

Náplne, ktoré sú výsledkom dlhého vývoja a testovania, sa stávajú stále obľúbenejšími medzi používateľmi elektronických cigariet. Sú úspešné vďaka svojej kvalite a chuti.

Každá šarža týchto výrobkov je testovaná v akreditovaných nezávislých laboratóriách.

Cieľom tejto společnosti je vyrábať kvalitné a bezpečné české produkty, ktoré budú tešiť zákazníkov po celom svete.

e-liquid EMPORIO od českého výrobcu

E-liquidy EMPORIO sú kombináciou vedomostí a technologických postupov českého výrobcu náplní do e-cigariet IMPERIA. 

Značka Imperia je skôr známa ako dodávateľ bázy a príchutí, ktorá je základom k výrobe e-liquidov. 

Kvalita e-liquidov EMPORIO je zaručená surovinami z ktorých sa liquid výrába a dodržaním štandardných výrobných procesov podľa ISO 9001.

Výrobky EMPORIO sú testované podľa francúzskej normy AFNOR: NF ISO 4387, XP D90-300-2 a XP D90-300-3.

UPOZORNENIE:
Elektronická cigareta je výrobok, ktorý možno použiť na spotrebúvanie výparov obsahujúcich nikotín – preto Vás upozornujeme, že nikotín je vysoko návykovou látkou. Predajca neodporúča používať výrobok s plniacou flaštičkou s obsahom nikotínu. Pri použití elektronickej cigarety s plniacou flaštičkou s obsahom nikotínu si pozorne prečitajte informačný letak k plniacej flaštičke!