ELEKTRONICKÁ CIGARETA JOYETECH eGo AIO 1500mAh

Elektronická cigareta eGo AIO od výrobcu Joyetech je jednoznačne najpredávanejšou elektronickou cigaretou v celej histórii elektronického fajčenia.

eGo AIO je jednoduchou elektronickou cigaretou, ktorá nevyžaduje žiadne zložité nastavovanie, ani prípravu, je ideálnou elektronickou cigaretou pre úplných začiatočníkov. Jednoducho po odskrutkovaní vrchnej časti naplníte e-liquid a môžete ju začať ihneď používať.

Rovnako ako pri vyšších modeloch aj pri tejto e-cigarete je možné si prispôsobiť prívod vzduchu svojim potrebám a týmto si ešte viac vylepšit sílu potiahnutia a tvorbu pary.

Kapacita batérie je 1500mAh, čo aj stredne silným fajčiarom vydrží min. 1.deň. Zároveň poskytuje široký výber žhaviacich hlav s odporom 0,5Ω, 1,0Ω a 1,5Ω, pričom už samotné balenie obsahuje dve 0,6Ω hlavy s nerezovou žhaviacou špirálou.

                          

Zaujímavým spestrením celej elektronickej cigarety je aj podsvietenie e-liquidu pomocou LED diódy. Dlhším podržaním tlačidla pri vypnutom stave tak môžete prepinať mezi jednotlivými farbami.

Ďalšou zaujímavosťou a jednoduchosťou tejto cigarety je, že clearomizér je zabudovaný spolu s batériou a tým pádom je zamedzené akékoľvek pretekanie e-liquidu. Mení sa len žhaviaca špirála.

Výrobca pri navrhnutí tejto e-cigarety myslel aj na príp. zabránenie použitiu  e-cigarety deťmi a zakomponoval aj detskú poistku. Samotný náustok clearomizéra je odnímateľný, ale pre odskrutkovanie je ho potrebné zatlačiť a spolu so zatlačením skrutkovať. 


Obsah balenia: 

  • 1 x batéria s kapacitou 1500 mAh
  • 2 x atomizér 0,6 Ohm (15W-28W)
  • 1 x náustok
  • 1 x USB kábel

– kapacita clearomizéru: 2ml
– funkcia passthrough, pre nabíjanie a používanie zároveň

Farebné prevedenie batérií: čierna, strieborná, čierno-šedá, šerveno-biela, čierno-biela ako aj rôzne štýlové farby.

Od teraz sú v ponuke aj štýlové farby pri 10 výročí výroby úspešnej cigarety eGo AIO:

Cena už od 19,90 EUR + náplň ZADARMO

Aké máte skúsenosti s cigaretou Joyetech eGo AIO?

Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár: