ELEKTRONICKÁ CIGARETA ISMOKA-ELEAF ISTICK PICO TC 75W FULL GRIP

iSmoka-Eleaf Pico patrí medzi menšie modely, avšak na jeho funkcie a výkon to nemá žiadný vplyv. Batéria nie je vstavaná, ale tvorí ju vymeniteľný monočlánok typu 18650, čo pri malom prevedení (70,5x45x23mm) je to skutočná pecka.

Regulovateľný výkon ponúka výkon od 1W až po 75W s manuálnym prepínaním a automatickou detekciou odporu clearomizéra (podporuje atomizéry s odporom už od 0,05 oHm).

Ako už sám názov hovorí, nájdeme tu funkciu nastavovania teploty, ktorého výsledkom je lepšie podanie chuti, spotreba e-liquidu a výdrž batérie (teplotu je možné nastaviť ľubovoľne od 100°C – 315°C).

Pico ponúka režim VW/ TC-Ni / TC-Ti / Bypass/ TC-SS a TCR. Režim TC-SS je vhodný pre atomizéry s odporovým nerezovým drôtom. Režim TCR Vám automaticky detekuje materiál atomizéra a vy si manuálne nastavíte vyhovujúcu teplotu.

Nabíjanie umožňuje micro USB vstup a na OLED displeji môžete sledovať stav nabitia Vášho gripu, nastavený výkon, odpor atomizéra a aktuálnu teplotu. Grip je vybavený funkciou passtrough, môžete teda grip používať a zároveň ho nabíjať.

Pre tento grip bol navrhnutý aj nový clearomizer a to Melo III mini.

Ako žhaviace hlavy používa už osvědčené EC a EC TC s knotom zo 100% organickej bavlny čím je zaručená čistá chuť. EC TC obsahuje niklovú alebo titanovú špirálku a možnosť nastavovania teploty špirálky. Objem nádržky je 2ml. Clearomizer má reguláciu prívodu vzduchu, vrchné plnenie a je vyrobený z nerezovej ocele a Pyrexu. Je plne rozoberateľný so závitom typu 510.

iStick ponúka možnosť aktualizácie firmwaru (možnosť nahrania aktuálnej verzie pri jej aktualizácie výrobcom).


Obsah balenia: 

  • 1 x iStick Pico TC 75W
  • 1 x Melo III Mini clearomizer
  • 1 x EC žhaviaca hlava 0,3oHm
  • 1 x EC žhaviaca hlava 0,5ohm
  • 1 x Micro USB kabel
  • 4 x Tesniace krúžky

Batéria typu 18650 nie je súčasťou balenia !

Cena 59,90€ + náplň ZADARMO

Aké máte skúsenosti s cigaretou ISTICK PICO?

Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár: