ELEKTRONICKÁ CIGARETA ISMOKA-ELEAF ISTICK BASIC GRIP 2300MAH

Ďaľší model z obľúbenej rady elektronických cigariet typu iStick. Tentokrát je to v podobe kompletného setu, ktorý je vhodný pre okamžité použitie a ponúka extrémne ľahké ovládanie a vysokú kapacitu batérie.

Eleaf iStick Basic sa dodáva v sade společne s najnovším clearomizérom GS Air 2 a vstavanou batériou s kapacitou 2300mAh. Je to teda kompletná sada elektronickej cigarety, ktorú je možné použiť bez dokupovania ďalších dielov.

iStick Basic je vhodný aj pre užívateľov, ktorí nikdy predtým elektronickú cigaretu nepoužívali a to vďaka jeho jednoduchému ovládaniu, ktoré je v jednom tlačítku. Žiadne zložité nastavovanie výkonu, napätia, odporu a ďalších zložitých funkcií.

Len stlačiť tlačítko a používať, všetko ostatné si iStick nastaví sám.

Kapacita batérie 2300mAh je skutočne vysoká a vystačí na dlhšiu dobu aj silným fajčiarom. E-cigareta vybavená USB portom pre pohodlné nabíjanie, aj počas používania.istick basic clearomizer.png

Clearomizér GS Air 2 má objem 2ml a je vybavený najnovším žhaviacím telieskom s odporom 0,75ohm. Žhaviče GS Air sa vyznačujú produkciou veľkého množstva hustej páry s veľmi jemnou a neskreslenou chuťou. K dispozíci sú aj žhaviče s odporom 1,2ohm a 1,5ohm.

Obsah balenia: 

  • 1x iStick Basic batéria (2300mAh)
  • 1x GS Air 2 clearomizér (2ml)
  • 2x žhavič GS Air (0,75ohm)
  • 1x Magnetický konektor 510
  • 1x Magnetický konektor eGo
  • 1x USB kábel

Farebné prevedenie: čierna, červená, sivá, strieborná

Cena 39,90€

Aké máte skúsenosti s cigaretou Eleaf istick?

Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár: